Pogledaj jedan post
Old 04.02.2011., 08:30   #7
Quote:
lion406 kaže: Pogledaj post
@tala22...da te pitam par stvari prvo

da li ti i mama ste u istoj kući? (jer iz priče prvo ti dobijaš obavijest pa onda dolaze kod tvoje mame postavljat uređaj)....

ako ne živite zajedno tj. niste u istoj kući, da li je tvoja mama potpisala što god da želi takvo nešto tj. da je suglasna s tim da joj to montiraju? (mislim da je potpisala nesvjesno)...

ali mogu reći samo jednu stvar u svezi ovog svega.....u kuću ti može ući samo onaj koga pustiš i policija sa sudskim nalogom (ili ako nedao Bog nije u pitanju neka radnja opasna za život ukućana pa onda policija može i bez toga ući) !!!

to je samo ukratko.....ja bi im tu stvar, modem ili što god je zafitiljio van kroz prozor i da vidim tko to mora i može ući na moj posjed....ne u kuću nego u dvorište

to što imamo obavezu da dopustimo očitanje brojila plina, struje, vode itd. to je druga stvar ali da meni netko dođe i kaže mi vam MORAMO.....halo šta moraju.....ništa oni ne moraju....

da se razumiijemo nisam protiv nekih novih tehnoloških inovacija itd. ali naravno bilo bi u redu da imaš zbog toga neki vrag....ako ti njima dopustiš da oni nešto testiraju onda kvragu daj te nešto zauzvrat....a vi koliko sam vidio nemate ništa drugo osim telefona

Možda nisam bila sasvim jasna, ali mama i ja ne živimo u istoj kući ali obje smo dobila poštom obavijest da HT uvodi novu tehnologiju i da će nas kontaktirati netko od njihovog tehničkog osoblja kako bi instalirali modem. Niti mene niti nju nitko nije kontaktirao već su kod nje samo jednostavno banuli i postavili taj modem. Isto su napravili i sa ostalim stanarima u njenoj ulici. Naravno da sam ljuta na taj način rada i jedino što znam da u moju kuću neće kročiti!
tala22 is offline  
Odgovori s citatom