Pogledaj jedan post
Old 25.11.2010., 22:02   #6
Quote:
monami kaže: Pogledaj post
Kao što kaže sam naslov,voljela bih da napišete svoja iskustva s ortopedije u Klaićevoj,kako vam se čine doktori,dali ste ležali na odjelu,kako vam je bilo...Ja imam ružno iskustvo,ležala sam ljetos s bebom od mjesec dana i bilo je katastrofa..nakon toga lječili smo se tamo još 2 mjeseca,a onda HVALA BOGU saznali za dr.Đapića i otišli na šalatu.Riječ je o ekvinovarusu..uvrnutom stopalu..voljela bih čuti i vaša iskustva jer znam još par slučaja koji su otišli kod Đapića...
Naša iskustva s Klaićevom su nikakva. prvo su nam otezali s terminom za UZV kukova jer kao nema mjesta, pa kad smo tražili pismenu potvrdu da nemaju termina onda su ga odjednom našli u vremenu kad je mali trebao obavit pregled tj od 4-8 tjedna života. kad smo došli tamo na UZV bilo je prije gotovo nego što je počelo. dijagnoza nam je bila dijasplazija kukiova i remenčići. al kad sam vidjela kako je to pregledano tražila sam drugu dijagnozu kod dr. Đapića koji nije našao nikakvu dijasplaziju nit bilo kakvu drugu nepravilnost kukova. al on je napravio zbilja pregled i UZV sa mjerenjima i to dva puta. a u Klaićevoj nikakvih mjerenja nije bilo!! jednom riječju katastrofa.
__________________
Petar-Naše malo sunce... 27.07.2010.
buffy24 is offline  
Odgovori s citatom