Pogledaj jedan post
Old 27.01.2011., 20:44   #574
Polako vas dvije, iako ste napisale predivne postove bas onakve kakve bih i ja napisala, ipak mislim da je Michelle sad toliko tesko da ne moze razumno misliti. Ipak…emocije su emocije, ta svi smo voljeli, možda neke koji nisu ni zasluživali nasu ljubav, neke koji nisu zasluživali da trosimo sate a kamoli mjesece i godine na njih…no, sudbine su sudbine…Sve nas u zivitu ceka skola na svim putevima pa tako i na ljubavnim. Svi smo mi prosli ljubavne patnje i boli…pa tako i ja, ravno tri puta. Poslije drugog puta odlučila sam da putujem i svako putovanje me “oživljavalo”, sretala sam na njima raznih ljudi….upisala sam fax i tak trosila vrijeme na fax dozivljavajuci ga nesto kao uz put.Putujuci stekla sam prijatelje sirom svijeta, a i posao zahvaljujući faxu dobila u drugom gradu i tu srela trecu ljubav…razočarala se nakon godinu i onda preselila u drugi grad i evo me di sam tu sam. Super mi je…iako sam sama, ali zivim punim zivotom: planinarim svaki vikend, putujem, srecem razne osobe, uzivam u novim poznanstvima, volim koketirat….imam 34. G. i da sam se udala za jednog od te trojica bila bih veoma nesretna.A jos sam mlada i udaja može cekat. Mentalitet našeg naroda je takav da cim premasis 30 godina a nesto ne ostvaris tipa udaje ili fakulteta onda je s tobom sve završeno…
Draga moja…zelim ti da sto prije prebolis muškarca koji ti je nanio bol. Vjeruj mi…nista se ne doganja bez raloga i vjeruj da je to za tebe najbolje i da te ceka neko mnogo bolji, ljepši i pametniji. Nemoj se zamarati gdje je i s kim je. Njegova stvar sto god da je. Vidovnjaci i gatare ne mogu ici protiv Bozije odredbe. Mogu ti pomoci na kratko, ali ako ste oboje sudjeni nekome drugom onda tu nema sta da se radi…i nema sile, rada na pomirenju i slicno sto bi ucinilo drugačije. Vjeruj samo da se to desilo za tvoje najbolje dobro i da te ceka neko mnogo bolji. I vidjeces…jednog dana kad pomislis da si patila za njim samo ces se nasmijati…

Puno srece ti zelim.
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom