Pogledaj jedan post
Old 04.08.2003., 20:20   #2
Tek sad si to pocel osjecati?

1) Jedan problem moze biti i kratkovidnost pa bi bilo dobro da otidjes k okulisti.
2) Jedan uzrok takvog stanja moze biti i ako radis za kompjuterom ili gledas televiziju u mraku - uvijek imaj ukljuceno nekakvo svjetlo, pa makar i stolnu lampicu - cim svjetlo osvjetljava veci dio prostorije u kojoj se nalazis - tim bolje.
3) Formaldehid - ako dovoljno ne provjetravas prostorije u kojoj radis, formaldehid koji izadje iz namjestaja, podova ili pak elektronicke opreme moze uzrokovati te simptome - jesi li mozda kupio kakvu novu komponentu ili novi uredjaj?
4) Ono s cime upravo eksperimentiram - ziva iz amalgamskih plombi - iako moze uzrokovati 150 razlicitih simptoma, jedni od cescih su preosjetljivost na jako svjetlo i zvukove, vrtoglavice koje se manifestiraju kao poremecaj ravnoteze (ziva ostecuje, izmedju ostalog, mali mozak), glavobolje, probleme s vidom (ostecuje unutrasnji dio oka)... Ja, recimo, imam malu dioptriju (-1), ali kad gledam neki predmet meni se slika pred ocima mijenja - kao da se predmet na koji sam fokusirao oci pomice (iako stoji na mjestu) ili mozda kao da ga gledam pod vodom.
MaxB is offline  
Odgovori s citatom