Pogledaj jedan post
Old 24.05.2013., 09:54   #3029
Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
shvatite ljudi da sud NE RAZMATRA diobu BIH niti su optuženih 6 ljudi optuženi za to! to NIJE kazneno djelo i za to sud zaboli briga!

oni su mogli savršeno djelit BIH i za koji dan odšetat iz suda kao slobodni ljudi, ako sud utvrdi da nisu odgovorni za ratne zločine.
isto tako, mogli su ne djelit BIH i dobit 40 godina zatvora, ako su odgovorni za ratne zločine!!

UZP je optužnica za ORGANIZIRANI PROGON MUSLIMANA, a ne za podjelu BIH.
O jebote pa ti sad tvrdiš isto ono što ja od početka. Da se delije nisu zaigrale po Ahmićima i Mostaru i radili prvoklasna sranja, teško bi bilo išta nama napakovati čak i uz sve transkripte i sve ono što Tuđman nije snimio, a mislio je.
Ahmići su otovrili tu pandorinu kutiju i dali štiha CDP i ostaim našim neprijateljima da nam pakuju kojekakve UZP i slične pizdarije.

Ipak iz tih nekih tuđmanovih transkripata je jasno kako je hercegovačka bratija oko Šuška vodila svoju paralelnu politiku i kako su se postavljali iznad Tuđmana ( slučaj sa Šuškovom zapovijedi o ustroju GS HVO) i radili mu doslovno iza leđa.
Ja sam se u to ljudi moji imao priliku i osobno uvjerriti kada sam s jednim mojim pajdom hercegovcem posjetio MORH te u BiH turbulentne 93. u kojem je Šušak njima predstavljao svetu kravu, dok su na Tuđmana već onda odmahivali.

Tako da je Nobilo sasvim u pravu kada kaže da je postojala dvostruka linija zapovijedanja, samo što nije to linija koju je Tuđman formirao, već Šušak protiv Tuđmana i službene politike RH.

I ta ekipa se i dan danas ponaša na isti način bilo da su u osijeku ( glavaševci), bilo da su u zg ( bandićevci). to je naša cosa nostra koja nas je sjebala i u ratu i u pretvorbi i privatizaciji. i jebe nas i dalje.
Lord DrEdd is offline