Pogledaj jedan post
Old 15.04.2011., 20:06   #1687
Quote:
marina085 kaže: Pogledaj post
Pa mislim...imala sam strašne glavobolje do nedavno, ali sad jenjavaju, zadnjih dana mi je ok. jedino što se osjećam poprilično umorno i bole me mišići.

Ali sad da baš mogu reći da sam strašno loše, nisam, osim psihički, jer sam inače užasni hipohondar, a ovo me sad praktički dotuklo.

Uzimala sam Helexe....i dosta Ibuprofena zbog migrena.

Znam da su autoimune bolesti veliko s**** za koje nema lijeka, da se samo mogu držati pod kontrolom, tako da ono...

Sad kad malo vrtim film, često se znam budit s bolovima u rukama, pa sam mislila da je to možda jer spavam na ruci, a sad si mislim, možda i nije. I znam imat trnce u rukama i nogama. Uvijek sam mislila da je to zbog fizičke neaktivnosti i cirkulacije, obzirom da imam blago sjebanu vratnu kralježnicu.

Sjećam se jednom prije 2 godine kad sam imala temperature preko 37 preko 2 mjeseca i tad je doktorica rekla da nije "ništa strašno".

Sad kad se mislim, unatrag, možda uistinu sve to skupa jest bio neki pokazatelj...Ne znam.

Najgore je to što sad moram čekat do ponedjeljka da odem doktorici da mi kaže što dalje Mislim da ću dotad izludit!
Najbolje je s obzirom na sve ovo da te pregleda spec. interne medicine - imunolog/reumnatolog. Ako si iz Zg, na Rebru je npr. dobra klinička imunologija.
BlueWhale is offline  
Odgovori s citatom