Pogledaj jedan post
Old 01.09.2004., 13:15   #17
imala sam gadnih problema sa kožom, obila sve dermatologe, kozmetičare itd...usput sam imala i ginekoloških problema, lako sam gubila težinu, hranila se super zdravo a stalno bila umorna..
i onda mi, nakon antibiotika na antibiotiku, nakon doktora i doktora i specijalista i vračeva, pukao film i otišla na homeopatski pregled. i što saznala? da mi je sve to od antibiotika koji su totalno uništili želudac jer su doktori nesavjesni pa ne pitaju šta si uzimala prije, kronični gastritis, jetra očajno, štitnjača, živčani sustav...samo sam zabezeknuto sjedila i slušala povijest bolesti za svojih 26g. Dva mjeseca kasnije, 3mj kasnije, pola godine kasnije, ko ružica sam i super se osjećam. Menga mi je na dan, na sat, totalni hormonalni i životni balans, želudac super, ma sve super. spasili mi novčanik i tijelo. I još neki moji su bili kad im doktori nisu pomogli, i sve im je sjelo na svoje mjesto...to je točno taj osjećaj. Sve ti fizički sjedne na svoje mjesto. Topla preporuka homeopatiji. ak si sve probala, fakat nemaš kaj izgubiti..
__________________
vladati sobom je najveca vlast
ivsky is offline  
Odgovori s citatom