Tema: Asi (vol.1)
Pogledaj jedan post
Old 13.03.2011., 17:13   #9768
Quote:
teresa kaže: Pogledaj post
Kad si već spomenula puretinu, dozvolit ćeš mi da nastavim u tom smjeru.
Kako se se svi u 22 sata i nešto..naginjemo na ovaj prozor, forum i tema Asi su nam kao prostrt stol. Svaki iznosi što ima: Hajat, Asi62, lili prvic pripreme predjelo. Adadjo, Ema, Isabela su glavno jelo (iznesu par dobrih, debelih istina što ko batci padnu pred nas). Prilozi su brojni i raznovrsni: Monimalu, Defnne, wadra, tratinčica, mrvica, Gaga, dushessa, žanis, rosa, liryca....Mina je umak posebnog okusa. Naravno, za vizualni ugođaj tu su Oria, Whitelily, Mariana...Muški su vino, ati, ti si desert!
Dobar tek svima!

Quote:
ema_kali kaže: Pogledaj post
napisala sam to već prije. Neriman, Defne, Gondža i Džejlan su živjele u obiteljskoj kući u gradu. A Ihsan i Asi su bili na farmi, i Asi je cijelo vrijeme radila sa Ihsanom na farmi. A nakon što su došli u financijske probleme, Ihsan je odlučio prodati kuću u gradu, pa su ove preselile u kuću na farmu. Tako je u biti počela serija, kako ove sele na farmu i rondaju što su morale napustiti grad.
Ema, hvala ti na ovome, ni ja ovo nisam znala. Sad mi je sve puno jasnije, a pogoto Asin osebujni odjevni stil.

Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Ne znam da li je tko primijetio, ali u onom šinjelu u kojem je otišla na razgovor sa Alijem, guza joj je tako napadno "stršila".
Da, ja sam to primijetila, a već sam spominjala Tubinu guzu, pa ne bih htjela da me se pogrešno shvati.

Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Ček malo, šta nije datum vjenčanja bio u 8. mjesecu?
U knjižici piše 8. mjesec, ali meni ostalo u glavi da je netko rekao, za vrijeme istrage, da su se Asi i Demir vjenčali u prvom tjednu listopada. Netko je već pisao o tome pa će znati bolje.

Novi dan, nova nafaka.


Ostali mi neki gifovi iz proteklih epizoda, pa rekoh, da se ne baci.

Asine suze. Love hurts.


. . . takav pogled ispod obrva ne vidim često.


Muka ježova s tim komadićima.
Oria is offline