Pogledaj jedan post
Old 08.11.2007., 15:33   #16
Čini mi se da ode ljudi imaju gadnih problema sa markama!
Ako tražim svakodnevnu košulju,najprije bih otišao u men's staff,imaju jeftine košulje,dobro dizajnirane i dobro stoje. Iskreno u Magmi su mi košulje obične i bezveze, kao i benettonu i sisleyu,dobrih se sportskih može nać u dieselu,ali generalno takvih običnih košulja se može nać na svakom koraku...mislim ne znam koja bi budala mislila da su gore navedene slike košulja za svaki dan,mislio sam ipak na luksuznije, kvalitetnije,kako se veli high-end košulje...istina nisu sve slike bile takvih,ali ako nije high-end onda neka barem izgleda luksuznije...i gdje ćeš nać takvu košulju ako nije dizajnerska marka? nigdje! i da se razumijemo,nijedna košulja nije kič,a uglavnom na njima nigdje i ne piše marka,nisu neke trendy košulje...a glede crnih košulja, slažem se, ali nitko mi ne može reć da sad nek crna pamučna košulja iz Magme izgleda "jebački",karikiram,al obrada pamuka može bit razlika fiat punto ili porsche...recimo gdje kupit sličnu ovoj pod brojem 10. a da nema ovaj svileni dio? ima nešto što nalikuje u Jurišićevoj za soma i nešto,ali je opet daleko od toga..veliku ulogu igra kako se osjećaš u tome što nosiš,kakav je materijal na dodir i osjećaj na koži..jeb'ga oni koji nisu probali neće znat o čemu pričam..nosi uz kožu običnu vunu ili merino nije isto...sa košuljama je slična stvar,ne volim svilene košulje jer su mekane,ali neke pamučne su tvrde,ali obrađene da na dodir budu poput svile...eh sad...

komentar za Hugo Boss,Ralph Lauren,Ck...nije stvar marke,nego ukusa...uglavnom ne-poslovnih košulja ima u Orange kolekciji,ali nisu slim fit i "običan pamuk" opet ne luksuzno..Ralph Lauren lijepe boje i sl,ali opet isti problem...Kod Ck se da nac luksuznijih košulja,ali nikako da stoje kako treba..to je isto kao sa Versace jeans couture košuljama,kojima uvijek nešto nedostaje da bi bile Versace...valjda i tima Ck nešto nedostaje da bi bile Calvin Klein...tu razliku uglavnom znaju naplatit i cijenom...

ali zato postoje siteovi gdje se može nać dobrih stvari od prošlih sezona..nije mi namjera nikom nabijat na nos neki svoj ukus,oni koji nisu u tom điru to neće nikad ni prihvatit pa ne moraju ni čitat postove,oni koji vole šminkersku robu mogu probat nove stvari i vidjet da razlika ipak ima...ja sam se osobno u to uvjerio pa i postao izbirljiv...ne kažem da bih sad odmah kupio 5 novih košulja po cijeni od 500 eura,ali bih s vremenom u ormaru imao 10ak takvih jer se očito mogu nać i jeftinije,pa nek stoje...bit će prigoda..večernji izlasci,vjenčanja,domjenci,poslovne večere...barem takve stvari traju i poželjno ih je imat...tako da je namjera bila da ljudi koji to hoće ovdje jedni drugima sugeriraju i komentiraju gdje i kako online kupovat..bez da se rasprava otkotrlja u raspravu o markama i ukusima..jer su te rasprave krajnje besmislene!neću se dirat u one koji uspoređuju košulje od gore sa onima u Magmi..neke stvari jednostavno nisu za usporedbu,kupit ću i ja košulju u Magmi ako ima lijepe boje,ali ne pričamo o tome...

i da glede onog kometara za Pradu i snobizam,tko kupuje samo radi marke to može i izjavit jer je 100% jasno da te košulje ne mogu bit Prada
black_man is offline  
Odgovori s citatom