Pogledaj jedan post
Old 30.09.2010., 00:16   #1526
ovako da se pridruzim, pevi ginek, mi je bila dr. Samon isla sam kod nje na Zamet tokom sr škole i za nju sve pohvale, nakon toga sam otvorila karton kod Ćosićke jer je nova i primala je samo ona, i za nju nemam nista drugo reci nego cisti uzas, 3 puta mi je uzimala bris jer nije uzela dobro, bila je zivcana (mozda los dan, ali svejedno?!!) imala sam neke probleme u vezu svrbeza kopala je 15 min po nekoj knjizi i na kraju mi prepisala neke tablete da mi rijeci nije rekla o njima, osim da ja i decko svaki 5 komada (tek su mi u ljekarnki obj sve o njima i rekli da se to pije 5 odjednom)!!! imala sam problema i sa jajnikom uzasna bol par mj, da bi mi 10-15 min radila ultrazvuk vec me sve boljelo dolje od onog a da nis nije skuzila, kao da nije to nista...ugl prebaciti cu sada kartone kod neke druge jer mi se nimalo ovo nije dopalo, a da ne kazem da sam upoznala curu koja ima povece probleme i kako joj je doticn DR. Ćosić rekla kako joj je ona pretezak slucaj nek nade neku drugu dr., eto toliko...
crnokosa_ri is offline  
Odgovori s citatom