Pogledaj jedan post
Old 21.01.2013., 22:58   #7205
Quote:
dangerz0ne kaže: Pogledaj post
Pitam na kojim natjecajima je bila u 2012.g. napominjuci da svaki ima svoj broj i razinu a ti mi odgovaras da to NISU nasi natjecaji..? Mislim, sve pet na dobroj volji i trudu da odgovoris umjesto nje ali mozda bi ipak bilo lijepo da dopustis korisnici da razjasni neke sitnice umjesto tebe...

Ajmo radije ovako da bude jednostavnije, molim cijenjenu korisnicu Bezvezno ako moze reci:
a) Na koje je natjecaje isla u 2012.g. AD7 razine (broj poput AD234/12 za Interpreter-e)?
b) Kakve je testove imala, VR, NR, AR, VR2, SJT, i na kojim jezicima?
c) Koliko bodova je ostvarila po pojedinom testu od tih dva testiranja za AD7 gdje je ostvarila ukupno 68 i 71,5 bodova?

Unaprijed se radujem korisnim informacijama i njenim bodovima.
Payingsafer (kojem se zahvaljujem) je sasvim tocno shvatio i vec ti odgovorio na pitanje. Nisam bila - osim ovog AD5 na kojem sam imala 60/80 na drugim natjecajima za hrvatske vec za EU drzavljane i to za Administrator - nisam prevoditelj i nisam bila na nicem slicnom. U mom postu osim toga jasno pise da se prvi bodovi (68) odnose na 2011. godinu.
To sto sam navela moje bodove na prethodnim natjecajima (koji nisu bili otvoreni za hrvatske drzvljane) bilo je samo da potvrdim da bi po mom misljenju VR trebao biti na materinskom jeziku obzirom da su se mnogi iznenadili tim rezultatom i da je o tome bilo govora na forumu.
Zeljela sam samo doprinijeti raspravi, nisam mislila da cu zavrsiti na ispitivanju
bezvezno is offline