Pogledaj jedan post
Old 14.01.2011., 14:29   #11
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Uopće se ne opterećujem takvim likovima

Već kad ih ne mogu prebiti, uzvratim riječima.

Onima koji spominju G-točku mrtvo-hladno bi uzvratila da vjerojatno niti ne znaju gdje se nalazi.

Ipak, jednom mi se dogodilo da sam tipa vojničkom čizmom maznula u jaja, a nakon toga svaki put kad bi me vidio pognuo bi glavu posramljen.
Ako si dovoljno oštra bude ih sram.

Trebaš samo znati spustiti kajlu

Sjećam se konobara u jednom kafiću koji je okolo pričao kako me upoznao "u biblijskom smislu" (a nije), pa sam samo uletila u vrijeme najveće gužve, ugasila glazbu, došla do njega i prilično ga glasno pitala "I, kad si ti ono mene jebao? Izgleda da si bio izuzetno loš i neizdržljiv budući da se ja tog događaja ne sjećam". Tjedan dana je bio redikul, a ja sam imala besplatnu kavu

Hvatanje za guzicu i slične "u prolazu" fore izazivaju u meni automatsku reakciju šamara/čupanja kose. Pa probaj ponoviti ako si frajer. Jednom u busu me neki Talijan probao uhvatiti za guzicu. Dobio je lakat u rebra, a da nisam ni okom trepnula.

Ma ono, uopće se ne uzrujavam oko takvih, sigurno ih ja neću odgajati ako to roditeljima nije uspjelo ili im se nije dalo
Ninđa
Tak treba...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline