Pogledaj jedan post
Old 22.05.2009., 10:58   #7
Quote:
CroMan132 kaže: Pogledaj post
Samo naprijed sa antiparazitnim. Vjeruj mi i mene je bilo strah kad sam prvi puta išao s tim. gorka sol je odvratna al mali tip što se tiče nje. U receptu piše da se napravi odjednom i ostatak stavi u frižider. Nemoj to radit jer je ultra odvratno. Odmjeri u 1.5dl svježe hladne vode i stavi veliku žlicu gorke soli i promješaj dok se ne otopi i popi sa slamkom. Tak je puuuno lakše i nije toliko gorko u ustima. Tako za svaku čašu prije nego ideš piti da bude svježe.
U orginalnom receptu od HC piše da se prva doza pije u 18h a ovdje u 16h. Probao sam obje kombinacije i mislim da je ova u 16h učinkovitija.
Uglavnom taj prvi put je bilo najgore. Nakon sat vremena puls i temperatura tijela su skočili do neba. Kosti, mišići sve me bolilo. Muka općenito, al neko čudno stanje. To je trajalo neki sat-dva onda se smirilo. I da prvi put kad sam potpuno mirno ležao osjetio sam kak mi nešto klizi (kamen naravno) na desnoj strani.
Ako slučajno nekome počnu bolovi, iako se rijetko dogodi bez panike. Ima više načina kako to rješit jer vjerovatno je kamenčić zapeo u cjevi. Treba masirati, staviti nešto vruće na to ili vježbati. Ili čak cijeli leći u toplu kupku.
Hvala ti puno -uradicu kako kazes ... brrrrrr jaooooo ...svaka tebi cast kada si to napravio vec 5 puta ... plasim se ja od mucnine (recimo ovo sa MMS mi nije bilo nesto strasno ) jer ja se generalno plasim da povracam - mozda sam u zivotu povracala max 7-8 puta ukupno e otuda strah od ovog ciscenja
menora is offline  
Odgovori s citatom