Pogledaj jedan post
Old 26.11.2012., 19:47   #196
Pitanje za sve ljubitelje PES-a, kako stare igrace tako i ove mladje:

Kako igrati dobru odbranu i sprijeciti protivnika da jednostavno postize golove?


Igram PES vec mnogo godina ali u zadnje 3-4 godine na ta zadnja 3-4 izdanja jednostavno nemam 100% kontrolu nad igrom i svojim igracima..Ma kakvo 100%, nemam kontrole ni 50%, pogotovo ne kada igram odbranu...Sto god da uradim, kako god da reagujem, primam golove...

Sta da se radi?

Igram Master ligu online i igram formacije sa 4 u odbrani, dakle 4-4-3 ili 4-4-3, ili 4-3-2-1 ili slicno, uglavnom u odbrani su mi 4 igraca...No utakmice koje gubim uglavom su zbog te lose odbrane jer primam puno golova...

Narocito ne nerviraju neki imaginarni igraci, u proslom izdanju je bio onaj garavi Mphela zbog kojeg sam skoro razbio i TV i play station i sve..Jednostavno covjeka nisi mogao zaustaviti...Ove godine vidim mnogi se opet kace na njega i kupuju ga no ispravili su tu gresu i on je obicna talasika, kao sto i treba biti jer za tog igraca nisam nikad ni cuo...No ove godine tacnije u najnovijem izdanju je to neki VAN DER MIRCH ili slicno, mislim nikad cuo za tog lika a ne mozes ga nikako zaustaviti..I visim da postaje najpoplarniji i svi ga kupuju kao prosle godine Mphelu..Ja imam svoje igrace i takvi nemaju mjesta u mojoj ekipu..No zanima me kako zaustaviti te "greske igrice"...kako se odbraniti a da zbog tih gresaka i tih nekih VAN K....aca ne primam smijesne golove??
Samsung2007 is offline  
Odgovori s citatom