Pogledaj jedan post
Old 21.03.2017., 03:54   #1568
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
U krivu si. Pogledaj malo top muške modele, svi imaju izraženi jawline a i dalje izgledaju kao pretty boysi te u isto vrijeme dominantno.

Ono o čemu ti govoriš su muškarci sa ogromnom bradom kao neki poltičari npr. ali oni i dalje nemaju izraženi jawline i jagodične kosti, prvo zbog toga što su debeli i imaju preveliki bodyfat da bi im se vidio jawline (ako ga uopće imaju).

Mnogo je toga o čemu se da pisati oko kostiju lica, ali to ionako sve nije bitno za ovu raspravu jer 98 % ljudi nije uopće svjesno kad vidi takvu osobu zašto ih ona privlači jer su zaslijepljeni atrakcijom, no uvijek su to, savršene kosti lica u velikoj večini. Oči također, 90 % ljudi ima orbitalnu ispod očnu kosti recessed, zbog toga imaju loš oblik očiju, loš under eye support i nemaju dobre oči, vide im se podočnjaci, eyebagovi itd. Dok ono kad žene kažu da netko ima lijepe oči, osim boje, najčešće su to jako orbitalne undereye kosti koje daju savršen izgled očiju, međutim ljudi nemaju pojma zašto je to tako jer nitko ne proučava kosti u licu u slobodno vrijeme.
Napokon neko ko zna znanje :klap: Vidim da pratiš Mikea Mewa, ja sam mislil da sam jedini luđak koji za njega zna. Teško je ljudima predočit u čemu problem, morali bi sami pogledat videe i doći do zaključaka, meni je trebalo par mjeseci, makar sam si ja odgovorio samo na pitanja na koja nisam znao odgovor.

Zadnje uređivanje Zaprška : 21.03.2017. at 04:24.
Zaprška is offline