Pogledaj jedan post
Old 16.02.2010., 13:08   #15
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
za mene ja malo glupo kad cure preko godinu dana se trude, a ne poznaju svoj ciklus,

ja kad im govorim da mjere temperaturu ispada kao da tražim problem gdje ga nema, i ne sviđa mi se da takav dojam ostavljam, ali meni je neozbiljno kada cure pođu kvocat na ginekologa jer ih nije naručio svaki dan na folikulmetriju, a njima mrsko mjeriti BT i sve tako

i kad cura 40 dc popiša negativan test, a tko zna jel i ovulirala... a već se kao trudi duže vrijeme.. za moj pojam neozbiljno
Slazem se draga i potpisujem svaku rijec!

Nazalost ja sam bila jedna od tih glupaca koje su pokusavale i puno duze od godine dana prije nego sam pocela mjerit bazalnu. Ginicka mi je za nista,od nje nisam nis pametno cula a okolina mi je govorila - Pa mlada si,ima vremena,nemoj odmah crno mislit,doci ce spontano...i bla,bla,bla
Vjerujem da sam pustila da vrijeme ide od straha da kad krenem na preglede ne saznam nesto sto ne zelim cut! Glupaca!!!

Sad kad sam obavila sve preglede i sve je u redu a bebe i dalje nema..... sad sizim i tulim ko konj svaki put kad dobijem M! Jos kad mi neko kaze - Pa opusti se pa ce doci samo..........ghrrrrrrr dode mi da

Sad planiram i sa cajevima jer sam primjetila da nemam dovoljno sluzi u vrijeme O a svi pricaju kako se sluz razvlaci izmedu dva prsta....meni se nis ne razvlaci,smocim prst i kad taknem drugi (da vidim dal se razvlaci) oba dva ostanu suha
Ja sam valjda suha djevojka !!!!
__________________
21.10.2010.
Matija
nikkia is offline