Pogledaj jedan post
Old 01.05.2011., 21:07   #4164
Trudna???

Joooooj... Nisam bila kod ginekologa niti sam kupila opet test. Jednostavno se činilo kao slučajnost jer sam i dalje dobivala menstruaciju. Međutim, sa onih dva i pol mjeseca trudnoće, kako sam mislila da sam trudna, sada mi se vratila misao da bi ipak možda mogla biti. Danas bi to iznosilo 5 mjeseci trudnoće. Čujte... Ja sam debeljuca. Imam 30 kg viška. Nije baš lako utvrditi po trbuhu, ali nešto sam primjetila. Hlače, koje su mi i sa 20 kg viška bile širije u struku, sada su baš taman. Uopće mi nisu široke i čak mi smeta gumb kada sjednem... Kao da će svaki čas eksplodirati! I... Nije debljina jer sam sve mršavija i mršavija. Noge su mi sve tanje, ali trbuh na istoj razini. Isto tako, jučer sam osijetila baš nekakva dva udarca s lijeve strane trbuha. Baš udarci. Nešto takvo nikada do sad nisam bila osjetila. Prije tjedan dana prvi put sam u trbuhu čula nešto kao balončići. Neopisivo, kao da se nešto kreće. Bradavice su mi potamnjele i imam tamni obruč oko njih. Grudi su mi tvrđe. Gadi mi se hrana koju sam prije jako voljela npr. sataraš. Danas sam nešto isto s paradajzom pokušala jesti, ali bilo mi je zlo od toga. Odlučila sam da više ništa neću jesti osim mlijeka i petita i griza. To mi jako odgovara. Ne znam... Baš čudno. Sve mi nekako vuče da sam trudna. Boljela su me leđa isprva donji dio, pa onda gornji. Jedino je čudno što imam menstruacije. Ipak, ako njih izbacim trudna sam, ako ih zbrojim nisam. Ne bih željela po njima gledati jer ja sam debeljuca. Sumnjam da kod mene išta može biti normalno. Vjerojatno su površne. Sa 15 godina mi je mentruacija bila curila 21 dan i bila sam u bolnici 4 dana. Zato. Žao mi je što sam se toliko raspisala, ali zanima me mišljenje vas o ovome što sam napisala. Prijateljica kaže da moram ići kod ginekologa i ići ću, ali samo me straši nekim pričama da to nije trudnoća, da to može biti krv koja se nakuplja u trbuhu i da od toga mogu umrijeti i sl.
__________________
cvrc

Zadnje uređivanje cvrcka : 01.05.2011. at 21:29.
cvrcka is offline  
Odgovori s citatom