Pogledaj jedan post
Old 16.07.2008., 11:37   #3
Puno hvala na odgovoru. On je primljen na zaraznu na hitnoj nakon tjedan dana mučenja jer nismo znali što da radimo, jer mu je dr. opće prakse rekao da nije ništa, da ako se proljev (koji je u početku imao, a poslje relativno normalne stolice ali s puno sluzi i sukrvice) ne smiri neka dođe ponovo. Budući da dr. taj dan nije radio otišli smo na hitnu jer je imao 10 sluzavih stolica dnevno i nismo znali što da radimo a dolazio je vikend. Kolonoskopija mu nije rađena, nego samo analiza stolice gedje je izoliran C. difficile. Nakon tjedan dana od zadnjeg Medazola, opet se ponovilo prekjučer, samo taj dan, pa je ponovo poslan na zaraznu i tamo su mu rekli da nije to opet to, da je nešto drugo, jedan drugog ispituju, nitko ne zna što je. Poslan je doma uz napomenu da ako mu bude baš jako loše i ako dobije temperaturu da dođe ponovo!? Sad više ne znam šta da radimo?
Zanima me nakon koliko vremena se Vašem sinu kod primanja antibiotika intravenozno stanje poboljšao i da li je pazio na prehranu? Jer mi se držimo dijete za akutne proljeve koju provodimo cijelo vrijeme od pojave prvih simptoma? Da li je potrebno piti probiotike?
Pozdrav!
A zašto? is offline  
Odgovori s citatom