Pogledaj jedan post
Old 23.01.2011., 14:51   #19
tvoja frendica mi izgleda dosta i odgovorna, poznavajući današnje društvo, makar u mojoj okolini... mislim da je za očekivati da joj je neugodno skinuti se pred ginekologom, ima cura mojih godina koje misle kako će se skinuti pred sljedećim dečkom(lijepo građene cure), i meni samom je malo bed skinuti se pred doktorom...

s druge strane, po nekim pričama uživo, a ponešto i na LJES-u, rekao bih da je zaštita zapravo smetnja, bitan je osjećaj, a ne što ona može zatrudniti bez... a na LJES-u sam nedavno pročitao izjavu tipa iz koje se dalo iščitati da se isplati riskirati i infekciju HIV-om, da se ne bi ubila spontanost, ta jednom se živi moja bivša, nakon 4-5 puta kako smo se našli(ševili), pitam ju koristi li što, kaže ne.. kada sam rekao da bih mogao staviti kondom, kaže da ne bi bilo loše...

imam osjećaj da je uz toliku količinu spontanosti, opuštenosti i prepuštanja trenutku najmanji problem neodlazak ginekologu a frendica ti se ipak čuva(da se razumijemo, mislim da je odlazak ginekologu svakih godinu dana, ili koliko već, potreban, ali manji je problem za zdravlje ako preskoči jednu godinu, nego ako se poševi bez kondoma jednom)...
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom