Pogledaj jedan post
Old 05.04.2007., 03:18   #5
Quote:
zebu kaže: Pogledaj post
Nisam ja kao vi koji branite zlocince.Da je moj otac nekog ubio,neka mu se sudi.Tako isto i Oricu.Ako znas za Oriceve zlocine koje sud u Hagu nije razmatrao,to obavezno prijavi.Nema koristi da diskutujemo o tome po internet forumima.Znaci ko god ima dokaze za nekoga da je pocinio zlocin,neka to prijavi.
Problem je u tome sto ti verujes da zlocina po srpskim selima Bratunacke opstine , ili nije bilo , ili Oric nije odgovoran za njih , a to je kao kada bi neko sa moje strane tvrdio da Mladic i Krstic nisu odgovorni za streljanja u Srebrenici .

Ti koliko god se trudio da budes umereniji od ostale muslimanske dzihad ekipe , ne mozes protiv sebe .
Za tebe nije bilo nikakvog proterivanja Srba iz Sarajeva , ako Hag nije presudio zlocina nad Srbima nije bilo i slicno ...
Eto to je velika razlika izmedju vas forumasa muslimana i mene , ja nikada i nigde nisam branio ili negirao srpske zlocine.

Sto se haskog suda tice , ocigledno je od njegovog osnivanja da je to jedan politicki sud , i da mu nije cilj utvrdjivanje istine.
Vi taj sud velicate i priznajete kada treba suditi Srbe , ali ste zato znali itekako da popljujete zuc na presudu o genocidu.
Predrag Zivkovic is offline