Tema: Kefir
Pogledaj jedan post
Old 31.03.2009., 16:35   #7
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Ovu stranicu cu pokusati procitati,nazalost,ucila sam njemcki jezik,nesto cu valjda skuziti.
Tu se radi o kvascima kefira ili je isto prica o Tibetanskoj gljivi?
Probaj pogledati tekst na engleskom, imas dosta slika, stvarno je ok bar potruditi se pogledati sto tamo pise, to je biblija izrade kefira. Gomila informacija, a dovoljno je znati kako raditi, ako te ne zanima cijela pozadina toga. Jezik je mislim dovoljno jednostavan da skuzis osnove.

Quote:
Tammy kaže: Pogledaj post
Ovdje imaš proces pravljenja na hrvatskom jeziku http://www.seasonaldeals.com/sejla/kefir/kefir_b.htm
E sad bih se ovdje osvrnuo na to sto pise na siteu. Tu je napravljena po meni jedna velika greska, a da je greska ima logike kad covjek shvati sto zaista radi i sto zeli dobiti.

Ukratko, spominje se pranje kefir zrnaca (ili gljivica, kako to god ljudi zele zvati) hladnom vodom. Problem s time je u tome sto to steti kefir zrncima. Pranje je neki vid higijene, koji se moze primjenjivati kad peremo ruke prije rucka, ali kefir zrnca i tako trebaju zaraziti mlijeko svojim bakterijama i kvascima, mi to zelimo. Ti probiotici su ustvari dobre bakterije i kvasci, koji nama koriste, to i znaci rijec probiotici. A pranje kefir zrnaca ispire njihov vanjski sloj, doslovno je to mucenje kefir zrnaca. Nema potrebe da mucimo ono sto nam pomaze. Cak sto vise, kefir koji je mucen losije dijeluje, tj. slabije je efikasan u pomoci ljudima, upravo zbog tog ispiranja.

Druga manja zamjerka, spominje se mlijeko koje je kuhano. Najbolje je koristiti nepasterizirano i nehomogenizirano mlijeko, ako se moze do njega doci. I onda ga koristiti sirovo. Da u to ne ulazim, kuhanjem se uklanjaju enzimi, dobre bakterije u mlijeku, DMSO i MSM, ma sve dobre stvari i inace su izuzetno termolabilne, pa je jasno da cim kuhas, jedes hranu koja je losija od sirove.

Treca zamjerka je na pricu da mlijeko mora biti punomasno. Punomasno mlijeko (kravlje) ima 3.8%mm. No, sto se tice kefira, to nije bitno. Kefir zrnca se hrane laktozom, mlijecnim secerom, njima nije vazna masnoca u mlijeku, vec lakoza. S druge strane, ako se moze, neka se koristi sirovo kravlje, kozje ili cije vec mlijeko, to je najbolje, ali nije problem u masnoci, vec u laktozi.

I sad, da ne duzim, oni koji znaju engleski, svakako neka se konzultiraju s stranicom na engleskom koju sam dao (http://users.sa.chariot.net.au/~dna/Makekefir.html), a oni koji ne znaju, neka ju bar pogledaju i probaju bar shvatiti o cemu se tu prica. Ovo s pranjem je glupa greska, jer se provodi "higijena" gdje joj stvarno nije mjesto. I kao napomena, za one koji znaju engleski, da, mogu postojati situacije kad treba staviti kefir zrnca u vodu, cak mozete dobivati i vodeni kefir, ali je to malo slozenija stvar da bih sad tu pisao, sve je detaljno objasnjeno na stranicama od Australca.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom