Pogledaj jedan post
Old 05.06.2011., 23:09   #46
Quote:
anci1987 kaže: Pogledaj post
meni se svi slatkisi iz lidla koje sam probala kod nekog nisu svidjeli.... i nekak isto imam u glavi da bas i nisu neki lanac... bas prosli tjedan mi se desile dvije neugodnosti: prvo to sto mi je na blagajni bila naplacena visa cjena nego je bila na policama ( proizvod je bio na nakciji, bar je tako pisalo), drugo bas zbog nepovjerenja u te njihove marke gledala sam neko vrijeme njihove sladolede na stapicu u pakiranju po 6 valjda ( btw meni su bili totalno nepodnosljivi) i skuzim kako imaju security i to zenu koja se opasno ushodala oko mene.
Stvarno su ukusi različiti...

Taj iz Lidla sladoled košta 4kn (3x jeftiniji od Kinga), a veći je i sam sladoled je klasu bolji od Kinga. Slatkiši su također meni većinom bolji od Kraševih, a bitno jeftiniji. One tamne čokolade su izmislile tamnu čokoladu za Kraševe. Čokoladne napolitanke kao Kraševe, jedno tri puta jeftinije.

S njihovim robnim markama sam poprilično zadovoljan, najviše prehrambenim proizvodima. Uglavnom su kvalitetniji od domaćih, a u najvećem broju slučajeva i jeftiniji.

Tako da sam čest gost.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom