Pogledaj jedan post
Old 01.12.2009., 13:15   #46
Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
Ja i moje dvije tete smo vlasnice jedne kuce.Njih dvije su prodale svoj dio kuce, bez mog znanja, i bez da su bilo sto rekle dotičnom gospodinu o meni..
Nakon nekih par mjeseci od prodaje on dolazi k meni govori kako je on vlasnik i pita ako cu mu i ja prodat svoj dio kuce..nemam puno..1/6 kuce..ja kazem da moze i da cemo to rijesit iza ljeta..prođe ljeto i dolazi opet gospodin do mene sa pričom kako njemu treba moja 1/6 jer on bez mojeg potpisa ne može dignut kredit.. A dogovoreni iznos novaca mi nije dao..Mene sad zanima dali on može dignut hipoteku na svoj dio kuce, a da moj ostane netaknut..on je mislio dignut hipoteku tako da otplati meni moj dio i jos mojim teteama. sad dali da ja dajem potpis ili se može dignut hipoteka samo na njegov dio kuce???molim vas ako itko zna da mi odhgovori..puuno hvala
Mislim da on ne može dignuti hipoteku bez tvog potpisa zato što nema cjelu kuću u svom vlasništvu hipoteka može ići samo na nekretnine koje su u vlasništvu još bi to mogao da je određeno što čini 1/6 nap kat kuće to bi još išlo ali ovako dok je kompletna kuča u djelovima nemože dobiti. Najbolje da odeš kod advokata i tamo sastavite predugovor i da vam taj ćovjek da kaparu dok ne sredi papire da se vi zaštitite jer kapara se ne vraća.On sa odugovlaćenjem samo dobiva jer vrijednost novca ipak pada u odnosu na nekretnine.
crvenkapa nina is offline  
Odgovori s citatom