Tema: Tenisice
Pogledaj jedan post
Old 18.06.2006., 17:22   #69
...pratim Xavierkat i kazem...
...adidasice...bilo kakve (osim onih robusnih kosarkaskih - uz pretpostavku da nece sluziti upravo u te svrhe )...ali one special edition su mi mrak...Boston recimo (bijele, sa malim zelenim djetelinama izvezenim svuda naokolo )...
...iako, posto biramo muske, vjerojatno ne bi prosle (ili bi...ne znam...mozda i pokretac topica pada u nesvjest na sve "irsko" )

...osim toga - Starke...one visoke...recimo...od smedjeg samta (htjela sam takve uzeti u Becu - prelijepe su - ali imali su samo pola broja prevelike )...ili jarko crvene kao Dwight iz Sin Citya ...ili maslinasto zelene...ili bilo kakve uostalom (moje su svjetloplave sa brdom sarenih cvjetica i obozavam ih )...ali ja volim kada se decki usude odmaknuti od uobicajenih crnih ili tamnoplavih...
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom