Pogledaj jedan post
Old 09.02.2017., 12:59   #16
Quote:
djabeime kaže: Pogledaj post
Da živimo u toj super prošlosti, vjerojatno bismo imali manje razvoda, jer se ne bi razveli ni prvi, a kamoli drugi put, ali bismo vjerojatno imali više loših brakova - njihovi brakovi vjerojatno ne bi bili dobri, samo bi trajali, čisto sumnjam da bi poradili na njima i održali ljubav i zajednicu (ono što neki smatraju manjkom u današnje vrijeme).

Ovako su probali, nije išlo i sad imaju opet priliku započeti nešto novo, tj. potražiti svoju sreću drugdje, kad ju već tu nisu našli. Nisu u lošem i imaju priliku potražiti novo dobro. Što je tu loše?
ma ne govorim ja na razini dobro i loše, ne znam ja kakav je čiji brak bio on aktualan ili razveden. samo sam navela informacije

kod ta tri slučaja, nekako sam čula u kratkom roku za sva tri i baš mi je bilo čudno. njihovi drugi partneri su isto ljudi s prethodnim brakovima i djecom, pa kad su se ta djeca krenula vrtiti ja ne znam gdje početak a gdje kraj. taj jedan je sad našao treću partnericu koja ima malo dijete iz svoje prethodne veze



mislim ono samo su mi na pamet pala prva djeca iz svih tih veza. naviklo se na oca, otišao. naviklo se na očuha, otišao. dođe treći sa svježim setom djece iz pete veze, pa opet navikavanje

stvarno idealno

blagotebi is offline