Pogledaj jedan post
Old 12.07.2017., 11:38   #31
Quote:
Gregorius kaže: Pogledaj post

Osim toga, s vremenom mi je postao nepodnošljiv njen način komuniciranja.
Npr. odem do hladnjaka i natočim si čašu vina, a ona neće reći ako i ona želi vina sljedeće: "molim te natoči i meni" već "zašto nisi natočio i meni?"(krivnja).
Kad se potrudim i sredim suđe, robu ili skuham nešto nikad neće reći:"super, sredio si suđe" nego će naći stvar koju nisam napravio i reći: "a nisi odnio i smeće?"(opet krivnja).
Kad želi da ju poljubim, ne kaže "poljubi me" već "a ne bi me možda poljubio?". Uvijek umota krivnju u svoju komunikaciju prema meni.


Kad sam joj rekao da više ne mogu i da prekidamo, tri puta (!!!) je rekla: "da, ti ćeš si sada naći neku mlađu".
Pa pobogu, život nam se raspada, a njoj je to prvo u mislima!
Bjezi star moj od toga sto dalje mozes. Znam sve o cemu pricas, sve mi je jasno, bio sam u takvoj vezi sa osobom koja je u svim vrstama komunikacije prema meni uvijek imala tu nevjerojatno potrebu nametati krivnju, i to meni kao osobi koju navodno voli, cijeni i postuje (mos si mislit kako te postuje ako te cijelo vrijeme na ovaj nacin omalovazava). Dakle netko tko te stalno ima potrebu spustati ispod sebe i na taj nacin drzati manje vrijednim, nije jednostavno vrijedan tvoje ljubavi i tvojeg vremena. To ti je to, nema ti tu prevelike filozofije zasto i kako. To je jednostavno takva osoba, a zasto je takva, razlozi mogu biti svakakvi od necega iz djetinjstva i slicno...
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom