Pogledaj jedan post
Old 12.08.2017., 15:58   #2787
Quote:
Techna1 kaže: Pogledaj post
Meni je temperatura već dva mjeseca 37,2 - 37,5 u nekoliko navrata je bila 38. Crp i kks su mi cijelo vrijeme ok. Imunološki dio nije. I prije par dana sam bila kod dr.Bosnić i ona mi je rekla da crp nije bitan jedino u toliko da nije neka bakterijska infekcija a to bi sigurno osjetila. Da se kod lupusa može desiti da crp bude ok ali da sedimentacija ne mora bit. Danas sam vadila ponovno krv i čekam nalaze za sedimentaciju a i da vidimo kakvi su c3 i c4, da li se što mjenjalo pod ovim temperaturama. Jer mi moja doktorica opće prakse samo pisala uputnicu za crp a sedimentaciju nije uopće stavila i cijelo vrijeme mi govori da mi nije ništa jer je kks i crp ok.

Kismo ja sam imala jaku upalu svih zglobova. Prvo su mislili da je reumatoidni jer mi je reuma faktor bio visok onda su mi vadili anti ccp i anu. Ana je bila povišena a anti ccp je bio ok. Tu su posumnjali na lupus i onda su mi radili sve ciljane pretrage.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Čekam sad nalaz ANA, c3 i c4 pa ćemo vidjeti.
Ja inače imam anksiozni poremećaj i hipohondar sam i stalno pretjerujem vezano za različite simptome, pa sama smišljaju dijagnoze..Užas, izludjujem muža i roditelje..
Po ovome je znači često SE povišena?

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 18.08.2017. at 20:49. Reason: Q
kismo is offline  
Odgovori s citatom