Pogledaj jedan post
Old 26.06.2007., 00:00   #80
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
ma nema stari taj aspekt, i bas sam sretna zbog toga, nego sunce konjukcija jupiter kvadrat asc pretpostavljam. brat ima konjukciju sunce pluton i muzikalan je, ne pjevanje, nego sviranje ali nije to bas razvijao. neka zesca muzika je njega uvijek privlacila.

ono sto si pisala o sunce uran zanimljivo. moj bivsi imao kvadrat jako bliski i sunce uran i sunce pluton. ja uvik vise krivila plutona, pogotovo za nepromjenjivost i krutost cak i kada se iz aviona vidi da se sve rusi oko njega i da definitivno ima krivi pristup. o hvala puno, jos ce taj aspekt sunce pluton ispast neki aspekt iz snova i sve ce se zene pomamit za takvim tipovima
za nepromjenjivost i krutost je kriv kvadrat sunca i urana 100 posto... znam, jer su ga imale moja bivša dobra prijateljica, pa moja svekrva...to su nevjerojatno tvrde glave, tvrde i krute do bola...ja sam se ubijala od pokušaja da pomognem toj frendici kad je prolazila kroz neke krizne situacije, ali uzalud - kad ona neće, onda neće, ajme kakva krutost i svojeglavost, to je nevjerojatno!!! svekrva mi je isto čitav život bila puna nekih fiksnih ideja o svojoj silnoj ispravnosti i pameti, i sa svima živima dolazila u zavadu, s familijom, poznanicima, svima...jer ona je uvijek ta koja je "u pravu" i nitko nije tako pametan ko ona...isto tvrda do bola, nesposobna za bilo kakav razgovor osim nametanje svog stava i za čas uđe u kavgu sa svima živima.

koliko sam ja čitala, aspekti sunce-pluton su nekako manje "personalni", ako se to tako može reći, ne toliko "intimni"...više se odnose na neke izvanjske stvari i okolnosti...normalno, uvijek je navodno prisutna ta velika doza neke snage i energije koju bi po mogućnosti trebalo kreativno usmjeriti pa da se pokaže u svojem punom sjaju. no, ovo: sunce-uran je nekako više vidljivo i više "personalno": odmah vidiš - tvrda glava, zajeban tip, krut, nefleksibilan, često i vrlo nerazuman, sklon da zabrije u nekim svojim pretjerivanjima.
__________________
dancing through the fire just to catch a flame
astrid is offline  
Odgovori s citatom