Pogledaj jedan post
Old 05.10.2009., 12:42   #6
Probao sam Virtual Dub, međutim ne želi prepoznati format ".TS", iako bi to trebao biti MPEG2.

Nisam uspio niti da upogonim FFDSHOW drivere da Virtual Dub prepozna ".TS" uz pomoć njih (nije mi uopće jasno da li mu se mogu dodavati drugi codec-i?).


Probao sam spajati s Ultra Video Joiner-om, koji ima opciju spajanja bez rekodiranja (opcija: Like original). Ide puno brže nego s rekodiranjem, međutim došlo je do blage, jedva primjerne desinkronizacije slike i zvuka, i to sa samo dva spojena fajla. Bojim se da bi desinkronizacija bila puno veća kada bih spajao deset ili dvadeset fajlova.

Probao sam i s Xylisoft-ovim programom za rekodiranje videa, koji isto ima opciju spajanja (treba je skužiti), ali (čini se) bez mogućnosti izbjegavanja rekodiranja.
Kad sam spojio dva fajla uz rekodiranje u DIVX, rezultat je bi vrlo dobar, bez ikakve desinkronizacije, ali naravno - trajalo je puno duže nego kod procesa bez rekodiranja uz pomoć Ultra Video Joinera.


Ako netko zna kako da Virtual Dub prepozna ".TS" format (koji bi trebao biti MPEG2, po nekim programima koji ga prepoznaju)... ?

Napominjem da preimenovanje ekstenzije iz ".TS" u ".mpg" nije dalo rezultata.

Zadnje uređivanje Neter Neteru : 05.10.2009. at 12:47.
Neter Neteru is offline  
Odgovori s citatom