Pogledaj jedan post
Old 01.06.2010., 10:04   #66
Quote:
Vega_21 kaže: Pogledaj post
Da vidim i ja da sam krivo quotala,možeš mi pojasniti kako se to pravilno radi?
Kada odgovaraš na nečiji post na način da želiš odijeliti pasuse (više njih) iz posta onda moraš na početku i kraju svakoga imati quote. Tj. moraš izdvojeni pasus staviti unutar quota što možeš napraviti ikonicom - .

Quote:
Dakle Što se tiće Urana ja znam da je on viša frekvencija merkura,ali mi ovdje raspravljamo o mislima,a ja sam prije napisala da se ona može materijalizirati,a čim može to mjenja cjeli pogled na situaciju.
Možda bi i mogla reći da je egzaltiran u vodenjaku,ali onda bi prvenstveno mislila da je apstraktna
Pročitala sam mnogo knjiga u kojima se to spominje (da nije apstrakna i da se može materijalizirati)a te knjige nisu bile pisane astrološkim rječnikom

Mislim da bez obzira što je doba vodenjaka,uran je manje bitan za pojedinca nego za skupinu ljudi,ali najjače djeluje u tranzitima na osobne planete
Nisam posve sigurna da razumijem ovo što su napisala...no Merkur niti nije samo misao, Merkur je prije svega "glasnik" - posrednik, izražavanje, predstavlja sve oblike koordinacije i dvosmjerne komunikacije s onim što nas okružuje.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom