Pogledaj jedan post
Old 11.02.2012., 00:21   #1683
On 8th February 2012, on a images sharing service, Berguzar posted a note in which is written the following text:
“At this day, two years ago, I went to the hospital. At 22:38, surrounded by laughter and music, I brought you on this world, my son ! That was the best thing I've ever done !”

....and she added the comment below:
Two years ago, while holding Ali in my arms, I wished for the snow to fall down outside. Today everything is covered by snow again and I had the chance to meet all the people I love and who are special to me. And most importantly, from this site, you also sent touching greetings for Ali's birthday. Whatever words I say they would not be enough to express how thankful I am. I am very lucky to have by my side people like you all, who love so much my Ali !

GT

Dana 8. veljače 2012, na slikama uslugu dijeljenja, Berguzar objavili bilješku u kojoj je napisan sljedeći tekst:

"Na ovaj dan, prije dvije godine, otišao sam u bolnicu. U 22:38, okružen smijeha i glazbe, ja vas doveo na ovaj svijet, sine moj! To je najbolja stvar koju sam ikad učinio! "

.... i dodala komentar u nastavku:
Prije dvije godine, dok je Alija drži u naručju, želio sam za snijeg padne dolje van. Danas je sve pokriveno snijegom i opet sam imao priliku upoznati sve ljude volim i koji su posebno za mene. I što je najvažnije, s ove stranice, te je također poslao pozdrave dodirivanje Ali za rođendan. Bez obzira na riječi koje kažu da ne bi bilo dovoljno izraziti kako sam zahvalan. Ja sam vrlo sretan da pored mene ljudi poput vas sve, koji vole toliko moj Alija!
placebo2 is offline