Pogledaj jedan post
Old 04.05.2007., 01:21   #28
Quote:
d@d@ kaže: Pogledaj post
Idemo inžinjerski
Pa ja sam arhitektica, i kod mene samo "crno na bijelom"...
Lora...sve si mislim da ti dam najjednostavniji savjet na osnovi tvog prvog posta...dok se stvari još nisu počele komplicirat. Dakle - hoćeš ideju za jednostavnu ogradu, koja bi ujedno bila i brana protiv ispadanja maca .
To mogu biti 3 vrste ograde: 1. ograda - rešetka koja ima tako male rupe kroz koje se maca ne može provući, ili 2. puna ograda, koja može biti zidana ili od nekog materijala (plastika, mutno staklo,...) u nekim jednostavnim okvirima - opet pazeći da nijedan razmak između elemenata ograde ne bude veći od (?)cm, da se maca ne može provući; ili 3. u donjem dijelu ograde niži zid (možda postojeći?) na koji se nadogradi dio od rešetkastih elemenata ili plastike (mutnog stakla) u nekim jednostavnim okvirima ili sl...pa se tako sve povisi. Ili neka "pametna" kombinacija 1. i 2. ili 3.
Znam da ti nisam niš ingeniozno savjetovala, ali drugo ni ne mogu, jer ne znam situaciju...
A reci, meni se čini da mace ipak nisu tak "bedaste" da bi skakale s balkona!? Ja znam da kad svog pesa držim u naručju i primaknem se rubu terase (ili čak otvorenog prozora) na katu i pokažem mu (poučavajući ga) "dno", on se sav pripije uz mene, točno kuži da je "do dolje" opasno dug put i da ne završava dobro A mislim da mace imaju još i bolje instinkte što se toga tiče?
Špranja is offline  
Odgovori s citatom