Pogledaj jedan post
Old 21.08.2009., 14:09   #24
Quote:
piva17 kaže: Pogledaj post
Bolje pitat nego ispasti glup, pa ću pitati.

Kao što sam već gore pitala, bolesti koje si naveo se dobivaju čestim mjenjanjem partnera? Nitko od nas dvoje (dečka i mene) nije mjenjao partnere. Dakle, postoji mogućnost bolesti i kod prvog analnog sexa? I još me zanimaju, kako prepoznati bolest, koji su simptomi?

Hvala još jednom.
Bolje biti znatiželjan nego bolestan

Ovako, ako si s dečom dulje vrijeme i sigurni ste da ne nemate nekakvu spolno prenosivu bolest automatski se isključuju iste.

Anusna koža je osjetljiva a i pravo je plodno tlo za viruse i bakterije jer skuplja stanice negomilane u rektumu zbog svega ovoga je kao stvorena za prenijet nekakvu bolest.

Žene imaju poseban rizik, ukoliko se nakon analnog sexa uoče kapljice krvi , vrlo moguće je da je došlo do puknuća sfinktera , osim boli postoji mogućnost raznih upala i infekcija te najbolje da se ista javi svome liječniku.

Ono što kod analnog seksa prestavlja veliki rizik su genitalne upale i infekcije, koje ako se na vrijeme ne saniraju , mogu izazvati puno veća oboljenja u organizmu.

Važno: Pri analnom sexu obavezno koristiti kondom , obavezno koristiti lubirkrant na bazi vode i sve polako. Ukoliko se sve dobro radi nema nikakvog straha , jebite se znatiželjana djeco

Simptome sam objasnio u jednom od postova na ovoj temi, uglavnom su to bol za vrijeme hodanja , upale hemeroida i slično.

Quote:
AzrielMacak kaže: Pogledaj post
Ne pada mi na pamet konzumirati. A za oči sam pretpostavio no to će biti malo teže ako stvarno do toga i dođe. Znatiželja je zafrkana stvar.

Hvala lijepa, odlična tema.
Nema na čemu , budi dobar i stavi nešto nepropusno ispod sebe

Zadnje uređivanje Piramida : 21.08.2009. at 14:19.
Piramida is offline  
Odgovori s citatom