Pogledaj jedan post
Old 07.04.2011., 11:40   #3
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
Imam mnogo pritužbi i mnogo prijedloga, ali znam da se ništa neće popraviti odnosno da niti jedan moj prijedlog neće biti usvojen pa ću ipak postaviti samo jedno pitanje u vezi Najnovijih pravila Viceva!


Zodiače, plz, objasni mi točku odnosno dio koji sam crvenim pofarbao...

Post za postom
Ako ste zaboravili napisati nešto u Vašem postu, a nitko nije odgovorio na njega imate dovoljan rok od 60 minuta koliko traje gumb 'Edit' da ga editirate i promjenite. Dozvoljena su maksimalno dva posta za redom u razmaku od 60 minuta bez da je netko odgovorio na njih.

Malo mi je to čudno jer mi nije jasno zašto bi netko trebao odgovoriti na moje postove da bih ja dalje mogao pisati!? Ako stavim dva posta prepunih slika, zašto ne bih smio staviti i treći? Znači, imam u pripremi 21 sliku i ne smijem staviti 3 posta po 7 slika (ljepše je nego da stavim 2 posta po 10 i 1 post s jednom slikom)!? Zar to znači da moram čekati najmanje 60 minuta da se netko nasmije ili stavi neku drugu sliku? Ili ovaj crveni dio možda ipak ne vrijedi za postanje slika?

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru!
Zašto bi stavio tri posta po sedam slika kada u jednom postu možeš staviti maksimalno 15 slika. Dakle staviš jedan post u kojem je 15 slika i drugi u kojem ih je 6. Neće nitko brojati
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom