Tema: Hazal Kaya
Pogledaj jedan post
Old 10.07.2013., 15:46   #2
Sad da ja ostavim svoje mišljenje o ovoj glumici

Hazal mi je lijepa, ima lijepo lice i predivne oči
Upoznala sam je u seriji Strasti Orijenta gdje je igrala ulogu Nihal, kad god se pojavila ne ekranu kosa mi se dizala od nje Živcirala me, i eto, upoznala sam je kao Nihal i to je rezultiralo time da mi ni ova glumica nije bila draga. I dugo nakon emitiranja serije, kad god bi mi neko spomenuo Hazal Kayu sjetila bih se Nihalja i njenog iritantnog smijeha u SO. A onda sam zapazila seriju Adini Feriha Koydum (serija mi upala u oči zbog glavnog glumca ) i pogledala sam nekoliko epizoda, tu je Hazal potpuno druga osoba,tj. glumi lik koji ne liči na Nihal, kako serija tako mi je i Feriha postala draga, Feriha koju je Hazal jako dobro, doslovce savršeno iznijela. Sad jedva čekam da serija počne na Novoj, pa da uživam u njoj, a posebno u Feriha-Emir scenama
Vjerujem da vas je mnogo, baš kao i ja, mrzilo Nihal, pa samim tim vam ni Hazal nije bila draga, ali vjerujem da će mnogi od vas nakon ove serije promijeniti mišljenje o ovoj nadarenoj i lijepoj mladoj glumici. Smatram da ću je i ja tek zavoljeti nakon što seriju pogledam u cijelosti
__________________
Femir - My Immortal - BiBići
Ljubiteljica BS is offline