Pogledaj jedan post
Old 26.03.2006., 15:02   #47
Quote:
Buda152 kaže:
Nema takvih neuspojava. Mogu biti problemi sa opearcijom te se zato moze nesto slicno dogoditi, ali problema s operacijom u vezi eritrofobije nije bilo. Pogledaj i sam neke veze koje su objavljene u prijasnjem dodatku i vidjet ces statistike. Kirurg koji se otkrio tu vrstu operacije je obavio vec 6000 takvih istih bez problema i neuspojava poslije. Jedina neuspojava o kojoj se govori i koja je moguca je znojenje na nekim djelovima tijela, i to samo za operaciju znojnih dlanova i lica, ne za operaciju eritrofobije. Dakle, operacija je rjesenje. Ne znam jesi li ti psiholog da zagovaras u vecini slucajeva tu neuspijesnu varijatnu ili se samo bojis noza, boga pitaj.

Da probao sam 2 od 3 opcije jer za trcu trenutno nemam nofca te ce to morati pricekati. Ali o kremama i laserskom tretmanu vec pise sta je bilo i kako je bilo.

Psihologija DOLJE! AKCIJA SAD!
Neznas jesam li ja psiholog... neznam ja jesi ti kirurg...
A ne mislim na suzenje ociju kao nuspojavu operacije nego kao novu stvar na koju ce si(naprimjer) covjek zabrijat ako zapravo nije rijesio psihicki dio svog problema.A sto se tice tih operacija ja sam bas citao da to nije uspjesno uvijek a i da ljudi ne rijese svoje probleme s tim.Ne pitaj gdje sam cito,neznam ni sam.
A,gledaj,nadam se da ces rijesiti svoje probleme operacijom.Ja jednostavno nisam bas fan te opcije.
dough! is offline  
Odgovori s citatom