Pogledaj jedan post
Old 29.03.2006., 18:47   #56
[QUOTE=gemini]...Jednostavno, netko mi pridje, obrati mi se s paznjom, a ja zacrvenim da bi u zemlju propala. Sad je doslo do te faze da znam zacrveniti i pred najboljom frendicom, a par puta mi se desilo skoro pred vlastitim muzem! Nema vise pravila, ili sam se ja u sve to previse ufurala, pa apriori zabrijem to u glavu, neznam ni sama. Mislim da je taj strah prevladao mojim zivotom i jednostavno neznam kako da ga se rijesim..!/QUOTE]
Nesto slicno se i meni dogadja.
Eto sve do danas nisam znala kako se to zove, i dobro je da sam vas otkrila bar znam da nisam sam...
Kad sam bila mladja znala sam se tu i tamo zacrvenit kad bi mi bilo neugodno ali ne toliko pretjerano. Cak sam bila jako aktivna, pjevanje, gluma(danas mi izgleda nemoguce popet se na pozornicu , kao da to iz proslosti nisam bila ja...), dok sam studirala svidjalo mi se javno govorit , objasnjavat (malo bi imala tremu a onda cim bi pocela izlagat sve bi proslo), na ispitima sam bila "pametnija" i rjecitija nego privatno....i tako to..zadnjih godina, a pogotovo zadnje 2, ne znam koji se kufer dogodio...Pocela sam se DOSLOVNO crvenita na sve i svasta. Toliko da mi se cini da sam vise crvena nego "normalna"
Naravno a pokusavam salom to pobijedit, ali koliko god se ja salila to ne prolazi.
I uz to ne samo da se zacrvenim , nego se pocnem i znojit, i bude mi vruce...i dodje mi da pobjegnem od osobe i situacije....
Ne znam mozda je povezano s mojom preosjetljivoscu zadnjih godina, depresijom , ne znam ...
Ali eto sad bar mozemo izmjenit iskustva, i to je nesto!!!
oblaci samo oblaci is offline  
Odgovori s citatom