Pogledaj jedan post
Old 10.05.2014., 10:23   #21
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
@anasib, jesam ja to dobro shvatila...oni vec imaju jednu grupu koja je vjerska, i pokusali su ponuditi jos na dve grupe?
sad jos reci da imaju tri jaslicke i tri vrticke grupe, i da jaslicarima ne smiju nuditi, a vama ostalima uvaljuju.
pa jebote, kaj planiraju postati katolicki vrtic?
s obzirom da im je crkva nasuprot ulaza, ne bi me iznenadilo
imaju jednu mlađu jasličku, jednu stariju jasličku i 2 ili 3 mlađe vrtićke. dakle, 1 grupa već formirana ide u vrtić uz osnivanje 1 ili 2 nove. i toj jedinoj formiranoj oni hoće nametnuti vjerski odgoj.
zašto ne bi jednu novoformiranu grupu napravili vjerskom pa upisivali tamo djecu čiji roditelji su s tim suglasni, to nitko ne zna odgovoriti. puno bolje je razjebati već postojeću
oni inače imaju 3 vjerske grupe (jedna je predškolci i zato inzistiraju na novoj). isto tako imaju 1 englesku grupu koja im je prepunjena do te mjere da više nikog ne mogu upisati a imaju potrebe, ali eto tu neće osnovati novu grupu.
inače su kao vrtić, vježbaonica za fakultet i kao bitan razlog zašto bi se ja trebala smiriti i prestati raditi probleme je da je "ravnatelju jako bitno da ostanu vježbaonica".
e pa meni je jako bitno da moje djete ima što manje šokova u vrtiću i da ostane sa svojim prijateljima i tetom koju voli a da pri tome ne sluša Šimićeva religijska iskustva
ono što im ja pokušavam objasniti, pristup im je za kurac. ovo su sve mogli napraviti puno lijepše, pametnije i sve bi bilo ok. ovako su samo raspizdili roditelje, mene doveli do ludila da nema šanse da odustanem od tužbe ako oni ovako nastave.
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Odgovori s citatom