Pogledaj jedan post
Old 29.06.2017., 08:49   #78
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Ideologiju
Zar ti ne veličaš Erdya i mladomuslimane ?
Ne veličam, ali ih podržavam uvijek i svugdje kada smatram da je to svrsishodno.

E moj wiki, ti nikad nećeš doći pameti, zar ne?

Obzirom na ta česta sitna podmetanja koja radiš mojoj osobnosti trebao si još davno naučiti nešto iz mog zahtjeva tebi - da upoznaš neprijatelja.

Ovako ispadaš tetkica, a tetkice su u pravu samo u vlastitim spletkama koje ne proizvode bitan i željeni efekat.


Na Forum.hr ne možeš naći nijedan post u kojem ja veličam Erdogana ili mladomuslimane, upravo suprotno - možeš naći kritike o njima.
Naravno da ću ih podržati uvijek i svugdje kada dođe mak na konac, a to je kada su sa suprotne strane wehabije ili natruhe cionizma u vidu balkanizacije BI, u slučaju Turske kroz Gulenov pokret.

Gledaj nešto, nisam ja bezveze govorio da ću ja podržati i gulenističku Bosnu ako i kada SAD to od Bošnjaka zatraži - naravno, za relevantne protuusluge vezane za Bosnu. A uopće nije nemoguće da će zatražiti. To će me staviti direktno u rov kontra Erdogana i ja, vjerovatno više nikada neću posjetiti grad svih gradova - veličanstveni Stambol zbog čega bi mi se, bukvalno, dio srca otkinuo...


Zelen si ti wiki kao zelena paprika!

Iako krajnje negativan kao pojava u datim okolnostima u današnjoj Turskoj, upravo gulenizam može dati bitan obol budućem identitetu EU muslimana, onako kako ga ja zamišljam. Gulenova sufijska teorija kombinirana sa bošnjačkim maturidizmom, gulenov sistem svjetovnog obrazovanja forsiran od strane bošnjačke IZ hijerarhije, bosanski Reis kao EU Reis svih muslimana... uz raznorazne druge mjere sigurno može biti dobitna kombinacija za EU, a potom i cijeli svijet.
RIOBOSS is offline  
Odgovori s citatom