Pogledaj jedan post
Old 13.11.2012., 14:01   #53
Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post
To je tocno...ako bas nikad ne razmislja o tome i previse ocekuje. Medjutim, ona mora svoj posao odraditi i ne moze bas uvijek preskakati neke stvari i ne traziti ih od djece, jer mozda jedno, dvoje to ne mogu obaviti.
Onima koji su siromasni i neke stvari nikako ne mogu donijeti valjda bi uciteljica progledala kroz prste, pa im ne bi zbog toga uvaljala jedinicu. Pretpostavljam. Naravno da bi bilo ok izbjegavati neugodne situacije, ali sumnjam da je to bas uvijek izvedivo i da ih se uvijek moze postedjeti nelagode.
S druge strane, i siromasna djeca su dio razreda i imaju prijatelje koji imaju fotic (ili mobitel) pa uz malo dobre volje i 1,5 kn za razvijanje slike...kad se male ruke sloze....daju se stvari rijesiti, na opce zadovljstvo. Ponekad, barem neke.

Mene konkretno ljuti što kod mlađeg ima takve djece u razredu i ponuđeno je učiteljici da ćemo mi ostali roditelji snosit trošak nastavnih materijala, kazališta (kad ne dobiju besplatno koje mjesto), ona zna jer sam joj vrlo jasno rekla kad XY nešto nema nazovite ja ću kupiti i onda ja dođem na informacije za svoje dijete i ona mi onako usput u "dobroj namjeri" kaže znate XY još nema ni radnu bilježnicu, zvali smo centar da ga uzmu mami....
Ok. Zovi ti centar, ali jbm. mu sve pa nazovi i mene da kupim tu radnu bilježnicu...
__________________
Povedi me tamo...
Glass S is offline  
Odgovori s citatom