Pogledaj jedan post
Old 31.10.2007., 23:27   #17
Quote:
zarana kaže: Pogledaj post
Ja sam iz obitelji u kojoj su svi bliže i šire u prosvjeti u svim službama, pa i ja i suprug ali to nema veze. Ako znaš da ti je dijete nesretno, a da nije problem u njemu, pomozi mu. Pola života će se školovati, treba to i voljeti.

Po meni, nema opravdanja za grubosti i hladan odnos prema prvašićima, pa to je agresija! Tko nije za to ili se ne može prilagoditi, nek ide u penziju...
pa ajde, onda - iz prve ruke - odi kod računovođe u tvojoj školi i zamoli je - nek ti izračuna tvoju sadašnju zarađenu mirovinu, tvojeg kolege sa 30g staža zarađenu mirovinu i onda to usporedi (iskreno, pošteno, od srca) sa svojim stavom i sjećanjem prema tvojoj i koleginoj učiteljici, koja je već u mirovini i sada žica grincajg po 5 Kn umjesto 6 koliko košta nas, koji si ne smijemo dozvoliti žicati - jer- eto - mi radimo !

dušo draga - tvoji su roditelji cijenili učitelje svoje djece i zato si ih i ti poštovala - ti (ne možda ti osobno, ali tvoja generacija) ne cijeniš nikoga osim onih koji imaju love , pa ni tvoja djeca ne mogu drugačije percipirati svoju okolinu i svoje mjesto u njoj ....a , onaj koji tu pred njih - anđeoski prirodni prirast u populacijskoj politici jedne bijedne lopovske vlade - postavlja više zahtijeva nego samo postojanje ...prirodni je neprijatelj kojem treba dati otkaz, kaj ne ?
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom