Pogledaj jedan post
Old 01.03.2010., 22:42   #92
Quote:
sanelich1 kaže: Pogledaj post
Ja sam imala taj slučaj sa max adsl-om. radi se o tome da oni iako ti raskinu ugovor ili ti on istekne ,zahtjevaju da se u t-centru odjavi korisničko ime i lozinka jer smatraju da se ono može koristiti na tuđem max adsl priključku odnosno routeru. naravno kod raskida ugovora ti to nitko ne spominje već ti lijepo pošalju račun za idući mjesec pa reagiraš i onda se izmotavaju.
ja sam pisala prigovor i otišla u t-centar napravit odjeavu, ali sam nakon par dana dobila račun i za sljedeći mjesec, i nakon mjesec dana opomenu pred isključenje( a kod drugog sam operatera već bila 3 mjeseca).
nakon mog poziva saznala sam da moj prigovor nisu ni zaprimili(poslan poštom, mailom i faxom), te mi rekli da pošaljem ponovno. do dan danas nisam dobila odgovor iako je prošlo nekoliko mjeseci. sad samo čekam da mi dođe opomena pred ovrhu ili tako nešto
oni ti prvi prigovor salju automatski u smece, ili salju genericki odgovor. rijetko kada citaju.

tako sam ja slao prigovor isto t-comu da su mi naplatili neke razgovore po 3 puta vecoj cijeni od tarife koju sam imao, a oni meni posalju odgovor da je s njihovom mtc (ili kako god) centralom sve u redu, te da je on dobro obracunao minute (a zalio se na cijenu minuta, a ne na broj minuta), i tako sam slao 3 puta jebenu zalbu dok mi je nisu priznali (procitali???).
robihr is offline  
Odgovori s citatom