Pogledaj jedan post
Old 06.09.2011., 17:10   #9
Quote:
Betty Su kaže: Pogledaj post
Želim reći da Nick (dečko s linka) može svima nama biti velika inspiracija i nadahnuće... On govori o ljepoti života ii o tome kako je sretan, unatoč strahoti koja ga je zadesila, dok, s druge strane, velika većina zdravih ljudi dramatiziraju oko gluposti, jer su površni i ne znaju koja je istinska vrijednost života.

Hvala Bogu, zdrava sam, radim i mogu normalno živjeti. Ali u Nicki sam pronašla jedno veliko nadahnuće i odlučila sam mijenjati neka svoja razmišljanja na bolje. Mislim da od njega svatko može jako puno naučiti...

Pogledajte njegov rad... Teško je, rasplačeš se dok ga gledaš i slušaš, ali iz njegove priče se može jako puno naučiti o stvarnim životnim vrijednostima.
slažem se al ono kaj sam htjela reći je da depresivnim osobama to ne pomaže.
one također nemaju svo zdravlje samo se njihova bolest ne vidi na van.
vjerojatno je da te ne bi toliko nadahnula depresivna osoba koja se bori i živi dalje a možda je njoj teže nego čovjeku s linka koliko god nama to nevjerojatno zvučalo. jer ne možemo shvatiti depresiju ak sami ne bolujemo od nje.

Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
površna sam jer takva želim biti. ne "veseli" me nečiji linkić i neću se bolje osjećati zbog njega jer sam mislim da imam neke svoje vidljive probleme i fizičke mane.

imam na to pravo (površnost) i tako će da bude.
bojim se da hvaliti se s površnošću (da, ti se hvališ time) neće postići efekt kojem si se nadala - originalnost. naime forum (i ne samo forum) je u zadnje vrijeme pun takvih upisa. booooring.
Satene is offline  
Odgovori s citatom