Pogledaj jedan post
Old 21.03.2004., 01:26   #4
evo, ja idem u 3. razred...

soki je jos uvijek ziv i isti je ko i prije 100 godina. pocinjemo sumnjati da je besmrtan. uopce ne zelim pisati sto smo mu radili jer ce ljudi misliti da sam JA umno retardiran, a to je samo osgovor na njegove torture....

nemes je jos tu...
zovemo ga AGENT 001 i jos je ludi nego ikad...
danas je bila reha...
jedino je stvar u tome sto vishe ne smije piti jer ima secernu bolest...
kada krene one tablice stanja, pa one impulse crtati...
stvarno nije normalan....

tomic se razbolio i otisla je ustasa u mirovinu. umjesto njega smo dobili halambeka kojeg smo na polugodistu otpremili (zao mi ga je bilo... ah jebiga... nije mogao uvesti autoritet) i sada imamo sruka...

sinkec je jos tu... i isto je jos ludi nego prije...
jos uvijek prima lemilice golim prstima (ako se to mogu nazvati prsti)

snezana... TO jos uvijek tetura hodnicima skole... trazi nove zrtve ... njeno najubilackije oruzje je krv koja sprica iz vena na nogama... ta krv ako te pogodi spali te u roku dok si reko snezanabiljanovic tri puta

milicic... koja je to pedercina jebena... on svarno .. kako se to sranje moze obuci... kako prica... kako se dira... FUJ

to je to od ovih koje znam....
ali bila je prosle godine jedna profa iz hrvatskog...

jadna zena bila je shizofrenicna i pila je i jedan dan je dosla na sat pijana i nije popila lijek i bilaje sva luda. rabila je bocu piva o katedru i mobitelom skenirala knjigu i plesala po razredu i skidala se... i onda ju vise nikad nismo vidjeli...

ma velim ti ... luda skola do ibera!
__________________
POTPIS
wuk is offline  
Odgovori s citatom