Pogledaj jedan post
Old 19.04.2012., 10:26   #601
Quote:
miskozd kaže: Pogledaj post
?? Je od knaufa su kao i kod drugih stanova u novogradnji.
Neozbiljno je da dajes ovakve izjave. Svi pregradni zidovi od knaufa unutar stana su bila karakteristika "zdrpi i zbrisi" firmi privatnika koji su se preko noci odlucili baviti gradnjom i na tome zaraditi.

Zato i pitam, moze li mi netko tko zivi u ovim novim Pionir zgradama u Spanskom, kod okretista autobusa potvrditi da su i svi njihovi zidovi unutar stana od knaufa?

Ako jesu, ja ti se ispricavam.

Quote:
miskozd kaže: Pogledaj post
I odlicno je. Zvucna izolacija neusporediva sa siporeksom, nosivost dovoljna za bilo sta. Postavljene su duple ploce. Znaci presjek zida je knauf-knauf-staklena vuna-knauf-knauf. (12,5+12,5+70+12,5+12,5mm)
Je da, najbolje staviti 4 ploce sa svake strane, da vidis kak se onda nis ne cuje
Ko je spominjao siporeks?
Imam knauf zid (veliku sobu podijelili na dvije manje) i zadovoljan sam, kako izolacijom, tako i izgledom. Ali ne bi si mogao zamisliti cijeli stan u knaufu. Ni malo prakticno. Na par mjesta sam postavljao malo teze stvari na zid, sve 5, postoje tiple i druge posebne stvari za to, ali kad ja golim okom vidim da se zid piga, par mm par mm, hm...
A piga se, ne moras nista ni staviti, stavi tiplu (negdje na sredinu ploce izmedju dva profila), zavrni vijak, uzmi kombinirke i pocni vuci prema sebi i trzati, da vidis...jebiga filing ko da u limenci zivim
PETIT-BEURRE is offline  
Odgovori s citatom