Pogledaj jedan post
Old 21.01.2007., 15:23   #13
Quote:
JEJA kaže: Pogledaj post
Moj život je neprestana borba, ali to je moja stvarnost.Dva puta u deset godina.Prvi puta Hodchkin, a nedavno sarkom vezivnog tkiva. Čovjek se pomiri. Nema opuštanja. Najviše me boli što proživljavaju moji najdraži.
Nema mirenja, samo prihvaćanje! Pobijediti ćeš i ovaj put, jer nisi sama i imaš najmilije uz sebe!
Nedavno nas je napustila Zazie, naša draga forumašica, imala je rak na plućima. U jednom je postu napisala kako joj je maćeha jednom prilikom dok je čekala nalaze rekla kako da ne uzima previše k srcu i zdravo za gotovo eventualno loše nalaze, jer stvari u životu osciliraju, danas je ovako, a sutra drukčije. Tada joj se, kaže, napokon sve posložilo u glavi i počela je taj svoj rak prihvaćati kao kroničnu bolest s kojom se mora naučiti nositi i mislim da je to uspjela. Umrla je sretna( čini mi se, a i kažu ljudi koji su je poznavali) , jer je točno znala tko je i što želi u životu, što je veseli i što voli i iznad svega naučila je prihvaćati stvari, ali nikako se nije pomirila, nego se borila. U svakom slučaju, nije izgubila, samo je dobila i to spoznaje koje netko u 100 godina svog života ne dobije. Ti ih isto imaš i dobit ćeš ih još, i ne samo to, živjeti ćeš još jako dugo da te spoznaje možeš širiti oko sebe ljudima.
Drži mi se i klanjam se tvojoj hrabrosti
Ivanicapeca is offline