Pogledaj jedan post
Old 28.02.2010., 18:34   #6
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Što vi mislite? Kako takve vratiti u normalu? Mogu li batine, dozirane na pravi način pomoći ili samo odmoći?
Ne treba govoriti o batinama koje zvuče kao premlaćivanje, no osnova je da se dijete malo boji batina. Ako se dijete ne boji oca ili majke, jebeš svijet.
Za 100 god. će svi bit spaljeni, ali ne mentalno, već će ti neodgojeni balavi idioti postati šefovi država koji će sjebat planet.

Imam sina i kći i poštovanje mora postojati. Nije stvar u tome da ja dijete pretučem, već ponekad kad proradi "histerija" u djeteta potrebito ga je pljusnuti i vidjeti kako reagira.

Ako je dijete nakon male pljuske preuplašeno ja bih zabranio dalje kažnjavanje batinama jer je to hipersenzibilno dijete koje može poslije imati emocionalne posljedice zbog toga.

Ako dijete nakon pljuske nije uplašeno, već se inati, dalje provocira, predlažem klečanje na pijesku, malo jače šamaranje, jer je evidentno da ćete imati problematično dijete, ako ne postupite oštrijim tjelesnim kažnjavanjem.

Takva djeca tzv. hiperaktivna, ne poštuju "terapiju razgovorom", poštuju samo fizičku silu.

Opet, ne govorim o premlaćivanju, već uspostavljanju autoriteta povremenim pljuskama, istezanjem ušiju , lupanju po guzici, te ostalim poznatim "zlostavljačkim" tehnikama.

I da, zaboravih: Moja djeca su pristojna i lijepo odgojena, jer imaju strahopoštovanje prema ocu.
__________________
Nisam pio sedam godina...---> (do prvog osnovne)
Ubojica is offline  
Odgovori s citatom