Pogledaj jedan post
Old 06.04.2017., 13:53   #39
Quote:
dile kaže: Pogledaj post
pa daj, reci što msiliš o fotografijama na natječaju, iskreno. može li se bolje ili je dovoljno dobro. treba li i kako motivirati ljude da budu bolji.
Malo te ne kuzim sada.

Mislis da netko namjerno radi i stavlja ovdje losije fotke nego moze i zna, pa mu treba nasa motivacije da bude bolji?

Svakome je, valjda, namjera da bude bolji, da napreduje. Ali cak i ako nije, nema mi nista pogresno da stavlja fotke sa kojim je zadovoljan na natjecaje, iz gusta. Nije pogresno ni da netko fotka iz gusta, klasicne kadrove i motive, jer mu se bas takvi svidaju, i nikad ne proba napraviti neku, novu nikad videnu fotku.

Svi smo se ovdje ulijenili sa davanjem komentara na fotke, mozda pomalo i jer se kritike tesko prihvacaju, ali konstruktivna kritika je zbilja sredstvo koje moze puno pomoci u napredku, no nema mi nista konstruktivno u stavu da natjecaj ne valja jer su na njemu klasicne fotografije, klasicnog fotografskog motiva u klasicnoj izvedbi.

Nije da su na prijasnjim natjecajima, i pri tome mislim i na vise godina unazad, uvijek bile vrhunske i inovativne fotke.

Nemoj misliti da te djelomicno ne razumijem, jer i ja sto vise vremena prolazi teze nalazim fotke koje me odusevljavaju, i sve me teze moje fotke zadovoljavaju.

Za razliku od prve godine fotkanja kad su mi iz aparata izlazila sama remek djela.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom