Pogledaj jedan post
Old 17.07.2017., 16:59   #5585
predugo san pisa prethodni post, a i zvonija mi je mobitel, pa nisam obuhvatija ovaj lunov montipajtonizam

Quote:
L U N kaže: Pogledaj post
Pripadnici agresivne "dogmatske znanosti" ne mogu zaustaviti istraživanje istine svojim trolovsko-spamerskim ispadima !
dogmatska znanost? dogmatska? zaustavljanje istraživanja istine?

lune, ti ne da si na krivom kolosijeku, ti si ulija benzin za zippo upaljač u vlak i stavija ga na uspinjaču i pokušavaš krenuti veslanjem, eto toliko ti falija.

nikakvu istinu vi ne istražujete ni otkrivate, vi ste jednostavno zbog svoje neukosti (bez ikakvih tehničkih znanja, a tu prvenstveno mislim na srednjoškolsku matematiku, višu matematiku, fiziku, mehaniku, statiku i osnove termodinamike, bez ikakvih općih znanja, a tu prvenstvano mislim na povijest i zemljopis) opčinjeni i očarani piramidama iako je nekoliko forumaša lijepo, kulturno i pristojno ukazalo da tu nema nikakve "mađije", da piramida nije nikakav "sveti" oblik, već jednostavno takav oblik koji dozvoljava velike građevine... i da ne duljim

uglavnom, smatram da je vrijeme da se na ovom threadu zagovarateljima tvrdnje da piramide nisu radili egipćani postavi jedno jako jednostavno pitanje, pitanje na koje nije teško dati odgovor:

dakle lune, iormase, rorione, memulica: koji vam je glavni izvor informacija koji vas je uvjerio da piramide nisu radili egipćani? iz koje literature ste stekli saznanje da piramida ima "sveti" oblik?

molim odgovore

hvala
strange quark is offline  
Odgovori s citatom