Tema: Track record
Pogledaj jedan post
Old 27.10.2017., 21:31   #2
Za bitcoin sam dao svoje predviđanje na temi, vidim korekciju na minimalno $5k, maksimalno se ne usudim reći

Također volumen ima udio u tome, makar jedna stvar me kopka. Masu ljudi vidi isto kao ja, ili vice versa, a kad stvar postane preočita, obično ode u kontra smjeru. Makar iskreno ne vidim neki razlog da bi cijena BTC-a prešla $7k u narednim tjednima. Ako onda pretpostavimo da će BTC u bear market, pitanje je što će s altovima. Po meni MC neće izgubit previše, tako da bi mogao počet novi bull market šta se njih tiče. Jer vjerujem da je kripto još uvijek u povojima, većinom zagriženi ulažu u njega, i ne vjerujem da će biti preveliki odljev novaca. Naravno da neće svi profitirati, ali neki bolji projekti bi se mogli dić iz pepela.

Zlatu vjerujem bull market ponovno lagano dolazi, ali pošto je spor, vjerojatno tek za koju godinu (srebru zapravo dajem prednost jer je omjer vrijednosti jako loš).

Dionice ne pratim niti bih dugoročno uložio u njih.
Sve ovo govorim većinom kao laik, jer uz day job i familiju nemam previše vremena sve popratit koliko bi htio, fokus mi je kriptu.
zgrules is offline  
Odgovori s citatom